Oljemålning 17/1800-tal
2020-11-09
837059
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Porträtt, olja på duk, ca 60 x 46 cm
Krackeleringar, lagningar, retuscher