Herrbetjänt
2020-11-20
837038
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1900-talets andra hälft, bok, mässingsdetaljer, på hjul, höjd ca 109 cm
Bruksslitage