Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, Art deco, 1930/40-tal, 4 lådor, fanér i björk, svärtad dekor, knoppar i plast, nyckel finns, höjd ca 69 samt 90x45,5 cm
Stötmärken, repor, slitage
837018
2020-11-12