Taklampa
2020-11-11
836957
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, vitlackerad plåt, diameter ca 59, total höjd 65 cm
Bruksspår, repor och märken, Ej funktionstestad, SAV garantera ej funktionen