Komposition blandteknik
2020-11-10
836949
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Komposition, signerad och daterad a tergo -09, blandteknik på duk, ca 80x80 cm, oramad