Albert Johansson
2020-11-09
836881
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, numrerad 92/180, färglitografi, bildmått ca 40x55 cm
Fläckar i marginalen