Ulrica Hydman-Vallien färglitografi
2020-11-08
836864
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurscen, signerad Ulrica HV, 79/380, färglitografi, bladmått ca 44x34 cm