Golvlampa teak
2020-11-20
836838
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i teak, höjd inkl skärm ca 160 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage