Hänge 18 k guld
2020-11-12
836832
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HÄNGE, 18 k röd/vitguld, droppformat, genombruten kant, mitten med rörlig briolettslipad blå sten, italiensk stämpel, höjd inkl ögla 5 cm, vikt ca 7,7 g
Sten med hack, repor och slitage