ÅKE AXELSSON Vinga II stolar Galleri Stolen
Klubbat för:
3 000 SEK
1 000 SEK
ÅKE AXELSSON, "Vinga II", karmstolar, ett par, för Galleri Stolen, 2000-tal, formpressad rygg och sits av björk, cognacsfärgat läder, läderbeklädda armlän, kromad benställning, snurrfunktion, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
836793
2020-11-20