Olle Pettersson oljemålning
2020-11-18
836467
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): Figurkomposition, olja på duk, signerad, bär dedikation "Till Alf", 58 x 89 cm.
Framstår i gott skick.