Maj Arnell
2020-11-14
836441
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MAJ ARNELL (1919-2005): "Gård vid berget, Tjörn", olja på duk, signerad, á tergo daterad -77, 56 x 72 cm.
Framstår i gott skick.