Trädgårdsbord
2020-11-16
836437
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal, gjutjärn, träskiva, höjd ca 72, 71x49 cm
Slitage, rost, skiva med skador