Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOLSTOL, 1900-tal, järn, ställbar, sitthöjd ca 30 cm
Slitage, rost, i behov av smörjning
836430
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här