Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
HANDSPEGEL, Herman Bergmans Konstgjuteri, tenn, 1920-tal, dekor av Alexander tämjer Bucephalos, signerad HR Herman Bergman fud, medföljande tofs, diameter 6 cm
836273
2020-12-19