Tallrik Kina 17/1800-tal
2020-11-08
836267
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIK, Kina, 17/1800-tal, porslin, målad dekor, diameter ca 30 cm
Kantglasyr skador, nagg