Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BIBELKISTA, 15/1600-tal, beslag och gångjärn i järnsmide, fronten med snidad dekor av arkad och cirklar, höjd 18, 56x33
Åldersrelaterat slitage
836216
2020-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här