Örhängen 18k guld med pärlor
2020-11-16
836184
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k guld, pärlor, omkring 1900-talets mitt, skruvsystem, pärlans diameter ca 0,6 cm, vikt under 1 g
Bruksslitage.