Oidentifierad konstnär
2020-11-16
836134
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, marint motiv, olja på duk, signerad B Holmström och daterad 1902, 53 x 64 cm.
Krackelyr.