Skrivbordslampa
2020-11-10
836056
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORDSLAMPA, 1970-tal, krom och lackerad metall, justerbar höjd, höjd ca 85 cm
Ej funktionstestad, smärre slitage