Saltkar
2020-12-07
836040
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 400 EUR |
SALTKAR, silver, invändigt förgyllda, 80 x 65 mm, höjd 75 mm, vikt totalt ca 132 g, Stockholm 1814
Åldersrelaterat slitage.