Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-11-10
836028
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1600-tal, Landskap med figurscener, olja på duk, ca 31x45 cm
Krackelyr, retuscher, mindre färgbortfall i kanterna