Ljuskrona
2020-11-10
836019
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets senare del, bemålad, 9 bronserade ljusarmar, höjd ca 62, diameter 64 cm
Ej funktionstestad, smärre slitage