Klubbat för:
5 800 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
WIKTOR KORECKI (Ukraina/Polen, 1890-1980): Vinterlandskap, signerad Wiktor Korecki, olja på duk, ca 62x93 cm
Zustandsbeschreibung
835958
2020-11-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner