Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2020-11-12
835833
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad Ulrica HV samt numrerad 22/250, färglitografi, bildstorlek 37x44 cm