Uno Vallman oljemålning
2020-11-05
835628
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): "Vägarbete i Kaukasus", signerad och daterad Uno Vallman 1950, olja på pannå, ca 46x55 cm