Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD med karmstol, 1900-talets andra hälft, rokokostil, mahognyfanér, sitthöjd 45, höjd 76, 169x88 cm
Klädsel med fläckar, bruksslitage
835625
2020-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här