Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
OKÄND KONSTNÄR: komposition med kvinnogestalt samt uggla, litografi, 1900-talets första hälft, bildmått ca 36x23 cm
Ej examinerad ur ram
835568
2020-11-09