Jan Stenmark
2020-11-06
835542
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN STENMARK (född 1949): "Du, jag måste sluta nu ..." ", signerad Jan Stenmark, numrerad EA 22/25, färgoffset, bildmått ca 51x44 cm
Nyinramad