Skål på fot Jacob Tostrup Oslo
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
SKÅL på fot, silver, senempire, dekor i relief, stämplad Tostrup Oslo 1842, invändigt förgylld, höjd 14 cm, vikt 262 g
Kuntoraportti
Sliten förgyllning, lös i fattningen, mindre bucklor
835491
Päivämäärä:
2020-11-04