Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
UPPLÄGGNINGSSKÅLAR, 1 par, silver, stämplade J.T (Jacob Tostrup, Oslo), rokokobrätte, höjd 4, 25x17 cm, vikt 546 g
Zustandsbeschreibung
Monogram, slitage och mindre bucklor
835484
2020-11-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner