James Baldock
2020-11-08
835379
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JAMES WALSHAM BALDOCK (1825-1898): Engelskt landskap med hästekipage och hässja, signerad och daterad J Baldock 1872, olja på duk uppfodrad på träpannå, ca 35x50 cm