Stolar Kohorn Knud Færch

Stolar Kohorn Knud Færch
Stolar Kohorn Knud Færch
Stolar Kohorn Knud Færch
Stolar Kohorn Knud Færch
Stolar Kohorn Knud Færch
Stolar Kohorn Knud Færch
Stolar Kohorn Knud Færch
Stolar Kohorn Knud Færch
Stolar Kohorn Knud Færch
Stolar Kohorn Knud Færch
Stolar Kohorn Knud Færch
Stolar Kohorn Knud Færch
Stolar Kohorn Knud Færch
Stolar Kohorn Knud Færch
Stolar Kohorn Knud Færch
Stolar Kohorn Knud Færch

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KNUD FAERCH ,"Kohornsstol", stolar, 6 st, Slagelse Møbelværk, Danmark, 1960-tal, model 251, teak, stoppad sits ljus klädsel, stämpelmärkning, sitthöjd ca 44 cm

Klädsel med slitage, smärre bruksslitage, slagskada

835372

2020-11-04