Bordslampa 1960-/70-tal
Avslutad
2020-11-13
835365
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORENS BELYSNING, bordslampa, 1960/70-tal, två ljuspunkter, mässing och plåt, ställbar arm, undertill etikettmärkt Borens 8607, höjd ca 30, längd 25 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen