Takkrona
2020-11-08
835352
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 250 EUR |
TAKKRONA, snidat trä, sex ljuspunkter, förgylld, diameter 80 cm, höjd 75 cm, 1900-talets mitt.
Mindre reparationer