Oljemålning Knut Norman
2020-11-12
835260
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KNUT NORMAN (1896-1977): Stadsmotiv från Venedig, signerad, olja på pannå, ca 40x32 cm