Skåp 1960-tal
2020-11-04
835242
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, 2 dlr, 1960-tal, fanérat i teak, höjd ca 150, 130x43 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador o märken