Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
JOHN WIPP (1927-2005): ´´Gult hus´´, signerad John Wipp , olja på pannå, ca 22x19 cm
PROVENIENS:
Köpt direkt av konstnären
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen
835124
2020-11-03