OLLE NYMAN färglitografi
2020-11-09
835088
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999): stockholmsmotiv, färglitografi, signerad och numrerad Olle Nyman 158/150, bildmått ca 60x38 cm
Ej examinerad ur ram