Olle Nyman färglitografi
2020-11-09
835082
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999): Motorcyklist, färglitografi, signerad och numrerad Olle Nyman 61/150, bildmått ca 43x32 cm
Ej examinerad ur ram