Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
TOMAS ALMBERG (född 1936): Skulptur föreställande kvinnofigur, grönpatinerad brons, monogramsignerad TA, monterad på träsockel, höjd ca 53 cm
Sockel med slitage
834973
2020-11-03