Ampel Österrike
2020-11-04
834930
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
AMPEL, 1800-tal, sannolikt Österrike, för 4 ljus, skuret trä, delvis förgylld, höj- och sänkbar diameter ca 65 cm
En lös ljusarm, ytskador