Madeleine Pyk litografi
2020-11-12
834847
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, 96/250, färglitografi, ca 29x22 cm