Angelica Wiik färglitografi
2020-11-06
834655
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), färglitografi med glitter,
"Mina drömmars stad", signerat Angelica Wiik och numrerat 131/290, bladmått ca 43x30 cm
Bruksslitage, ej examinerad ur ram