Semi 60 taklampa
2020-11-05
834605
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CLAUS BODERUP & TORSTEN THORUP, "Semi 60", takarmatur, Gubi, Danmark, vitlackerad skärm i "Matt Black", diameter 60 cm
Slitage, märken, ojämnheter/bucklor på skärm, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen