Oidentifierad konstnär akvarell
2020-11-07
834574
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, signerad och daterad 1879, motiv med kvinna och hund, bildmått ca 33x17 cm
Bruksslitage,