Takarmatur
2020-11-04
834546
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, frostat glas, 1900-talets mitt, dekor av rosor, två ljuspunkter, diameter ca 54 cm
Smärre nagg