Tillbaka till katalog
Jaeger-LeCoultre damarmbandsur
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Beskrivning
JAEGER-LECOULTRE, damur, stål, 1960-tal, manuell, safirglas, boettnr. 1198602, läderarmband, originalspänne i stål, 22x35 mm
"Selection, klockor"
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
834366
Datum:
2020-11-29