Martin Wickström takarmatur
2020-11-02
834341
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MARTIN WICKSTRÖM (född 1957), taklampa, "Rink", aluminium, signerad och daterad Martin Wickström -1991, numrerad 3/10, höjd 27, diameter 36 cm