Takarmatur 1900-tal
2020-11-02
834244
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 20 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-tal, spiralformad stomme i mässing, 6 ljusarmar med lackad plåt i svart, rött och vitt, höjd ca 65, diameter 70 cm
Mindre slitage